
🧸 Дитяче крісло "Teddy" з овечої шерсті "Беж"
11 800 ₴
- В наявності
- Код: Teddy-1
+380 (50) 574-72-67
- +380 (68) 170-33-47
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🧸 Дитяче крісло Teddy
М’яке, затишне та безпечне крісло для вашого малюка — у вигляді чарівного ведмежати. Стане улюбленим місцем для відпочинку та ігор у дитячій кімнаті!
📏 Розміри:
Висота — 75 см
Ширина — 58 см
Глибина — 59 см
Висота сидіння — 30 см
✅ Переваги:
Ергономічна форма — підтримка спини та шиї
М’який гіпоалергенний матеріал (тканина під "овечу шерсть")
Безпечне для чутливої шкіри, не викликає подразнення
Легко доглядати — тканина легко очищується
Ідеальне для читання, ігор, перегляду мультфільмів
🎈 Ідеально доповнить інтер’єр дитячої кімнати — стильний і комфортний акцент, який подарує малюкові затишок та радість щодня.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Персонажі | Вінні Пух |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | модульний |
| Тип крісла | крісло (не розкладне) |
| Колір | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий, Кава |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 30 см |
| Висота посадкової частини крісла | 75 см |
| Глибина крісла | 59 см |
| Ширина крісла | 58 см |
| Розміри спального місця крісла | |
| Висота спального місця крісла | 30 см |
| Довжина спального місця крісла | 58 см |
| Ширина спального місця крісла | 59 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, ЛДСП, дерев'яний брус |
| Категорія оббивної тканини | 6 категорія |
| Ніжки | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 800 ₴









